Özel Güvenlik Stratejisi Nasıl Olmalıdır ?

Özel Güvenlik hizmetleri içerisinde birçok faktörü barındıran komplike bir hizmet çeşididir. 

Bir alanda özel güvenlik fizibilitesi yapılırken alanın özellikleri büyük önem taşır.

Kapalı alanlar ile açık veya tel örgülü alanların korunma şekilleri ve yardımcı olarak kullanılan güvenlik sistemleri koşullara göre farklılık gösterir.

Örneğin bir fabrika için verilecek özel güvenlik hizmetleri giriş noktalarının kontrolü üzerine kurulmuş bir strateji ile planlanmalıdır. Turnike ve kartlı geçiş sistemleri, tur kontrol sistemleri ve kamera sistemleri yardımcı olarak kullanılmalıdır. Fabrika için oluşturulacak özel güvenlik stratejisi giriş noktaları odaklı oluşturulmalıdır.

Açık alan özel güvenlik stratejilerinden farklı olarak kapalı alan özel güvenlik stratejileri ağırlığı giriş noktalarına vermelidir.

Teknoloji odaklı özel güvenlik stratejileri hızla yaygınlaştığı için özel güvenlik şirketleri fizibilite raporu hazırlarken bahsettiğimiz bu faktörleri dikkate almalıdır.

Günümüzde özel güvenlik planı hazırlama konusunda uzman olduğunu iddaa eden kişilerin yaptığı yanlış uygulamalar sahada sık sık karşımıza çıkmakta ve bu konularda müşterilerimizi uyarmaktayız.

Deltaş Özel Güvenlik olarak İzmir, Manisa, Aydın ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilimizde çeşitli projelerde detaylı fizibilite raporları hazırlayarak müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Bünyemizde çalışan uzman arkadaşlarımız bugüne kadar alış veriş merkezleri, önemli kişiler (vip), fabrikalar, toplantı, gösteri, organizasyonlar,  ceza infaz kurumları, depolar, plaza, gökdelen, gemiler için günün şatlarına uygun özel güvenlik fizibilite çalışmaları yapmışlardır.  

Özel Güvenlik stratejinizi konusunda uzman ekiplerimizle,ihtiyacınıza yönelik şekilde oluşturmak için görüşme taleplerinizi bekliyoruz.

Tel: 0 232 4 460 460

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir