Site ve konutlarda yeterli ve etkin bir güvenlik hizmet sisteminin gerçekleştirilmesi, site ve konut arazilerinin giriş ve çıkışlarının devamlı kontrol altında tutulması, site ve konut arazilerinin içerisinde devamlı devriye hizmetlerinin yapılması, istenmeyen noktalara ulaşımın önlenmesi, site ve konut içerisindeki alanlarda ikamet edenlerin, misafirlerin, site ve konutların güveliğinin sağlanmasıdır.

Deltaş Özel Güvenlik AŞ’nin konusunda uzman ve deneyimli özel güvenlik personelleri güvenliğini sağlamak istediğiniz site, özel konut, apartman gibi yaşam alanlarını ve çevresini kontrol eder. Olası güvenlik açıklarını tespit eder. Sizlere danışıp fikirlerinizi alarak, kontrolün güçlendirilmesi gereken alanları bulur. Bina içi ve dışı kamera sistemleriyle, yaşadığınız alanı 7/24 gözlemler. Huzurlu ve güvenli hayat sürebilmeniz adına olası yangın, hırsızlık, terör, çocuk kaçırma vb. eylemlere karşı gerekli önlemler alınır.

Kimlik kontrolü yaparak sitenize yabancı kişilerin girmesine engel olur. Sizlerle bağlantıya geçmeden yaşam alanınıza bilginiz haricinde herhangi bir kişinin girmesine izin vermez. Sitenizdeki araç plakalarını kaydeder, yabancı plakalı araçlara site girişi açılmaz. Arzu ettiğiniz takdirde siteye giren araçlar dedektör ile aranırlar. Gece ve gündüz devriye gezerek geniş alanlarda kontrol sağlanır. Sitenizde özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan personellerimiz belli aralıklarla mesleki eğitime tabi tutulurlar. Deltaş Özel Güvenlik’in özverili ve yetkin güvenlik görevlileri ile yaşam alanınızda huzurlu ve güven dolu vakit geçirebilirsiniz.