Deltaş Özel Güvenlik kişilere ve kurumlara yönelik özel güvenlik çözümleri sunarak hizmet kalitesini her zaman arttırmayı temel ilkesi olarak benimsemiştir.

16 yıllık Deltaş  Özel Güvenlik markamızla İzmir ve çevre illerinde de hizmet veren firmamız olarak öncelikle görev verdiğimiz özel güvenlik personellerinin eğitimiyle ilgileniriz. Öncelikli personel tercihlerimiz her zaman kendi özel güvenlik eğitim kurumumuzda kendi branşlarında üst düzey uzman olan eğitmenlerimiz tarafından yetiştirilen personellerdir. Özel güvenlik personellerimize, göreve başlamadan önce görev alacakları yerin özelliklerine göre karşılaşabilecekleri sorunlara dair bilgi verilir, deneyimler aktarılır ve periyodik aralıklarla mesleki bilgilendirme yinelenir. Türkiye’de ki nitelikli özel güvenlik personeli kaynağı en güçlü firmasına dönüşmemiz ise uyguladığımız eğitim politikasının bir sonucudur.

Personellerimizi alanlarında profesyonelleştirmek başlıca amaçlarımız arasında yer alır. Deltaş Özel Güvenlik, özel güvenlik ekibini halkla yoğun iletişim gerektiren koşullarda görevi esnasında karşılaştığı problemleri çözme yetisine sahip, insanlarla iyi diyaloglar kurabilen eğitim düzeyi yüksek prezantabl kişilerden seçerek oluşturmaktadır.

Fiziki güvenlik hizmetlerimizde üniformalı ve üniformasız özel güvenlik personellerini tercih edebilirsiniz. İstediğiniz güvenlik kapsamı doğrultusunda silahsız veya silah taşıyabilme ehliyeti olan personellerimiz güvenliğiniz için çalışacaktır. Fiziki güvenlik hizmetlerimizde tercihinize bağlı olarak evinizden ofisinize, işinizden eğlencenize, düzenlediğiniz organizasyonlardan, planladığınız partilere, konserlerden ödül törenine, defilelerden festivallere tüm organizasyonlarınızın güvenliği konusunda her türlü ihtiyacınıza cevap verecek kalitede hizmet vermekteyiz.