Mağaza, market, banka şubeleri ve şirket ofislerinin yer aldığı iş ve alışveriş merkezleri üst düzey güvenlik önlemlerinin alınması gereken yerlerdir. İnsan sirkülasyonu çok fazladır ve çok farklı güvenlik tehdidiyle karşı karşıyadır. Deltaş Özel Güvenlik olarak asıl amacımız, avm çalışanlarının, ziyaretçilerin, mal sahiplerinin ve işletmelerin can ve mal güvenliğini deneyimli özel güvenlik personellerimiz ile sağlamaktır.

Avm girişinde el ve kapı dedektörleri kullanarak temel önlemler alınır. Kamera sistemleri yardımıyla olası hırsızlık ve gasp suçlarının engellenmesi amaçlanır. Hem gelen ziyaretçilerden kaynaklanabilecek, hem de kurum içerisinde çalışanların sebep olabileceği her türlü suçun önüne geçilmesi adına deneyimli ve konusunda uzman özel güvenlik personellerimizle 7/24 kesintisiz hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Alışveriş merkezine girerken ziyaretçilerin edindiği ilk intiba da bizler için çok önemlidir. Görevlendirdiğimiz özel güvenlik görevlileri ölçülü ve samimi davranışlar sergiler ve nezaket kurallarını dikkate alır. Ziyaretçiler ve kurum personelleriyle iyi ilişki kurmaya özen gösteren özel güvenlik görevlilerimiz periyodik aralıklarla aldıkları eğitimlerle de kendilerini geliştirme imkanı bulurlar ve hizmette kusursuzluk anlayışımızı destekler şekilde görevlerini icra ederler.