–Özel Güvenlik Sektörü,şüphesiz hayatın her alanına hizmet veren ve her geçen gün hizmet alanını biraz daha genişleten en önemli hizmet sektörlerinden biridir.

–Söz konusu hizmet sektörü olduğunda,satın alımdan önce elle tutulur bir ürün olmadığı için müşteriyi etkileyen ve hizmeti satın almaya yönelten en önemli etkenler; sunumun kalitesi,önceden edinilmiş tecrübeler ve referanslar,fiyat-fayda optimizasyonu ve hizmetin kalitesini arttırıcı innovative farklar olagelmiştir.

–Bu aşamada KGDS (Kartal Gözü Devriye Sistemi) Özel Güvenlik Sektörü’ne yepyeni bir soluk getirecek ve farklılaşma sağlayarak,kullanan firmayı rakiplerinin bir adım önüne taşıyacak Drone destekli ilk devriye sistemidir.

–Özellikle çok sayıda özel güvenlik görevlisine ihtiyaç duyulan,sürekli devriye atılması gereken orta ve büyük ölçekli alanlarda,sadece bir headquarter(izleme ve yönetme birimi) ve müdahale ekibi ile tüm alanın gözetim altında tutulmasını sağlar.

–Drone ile devriye atılmasının gelişmiş bir kamera sisteminden çok daha işlevsel olduğu bir gerçektir.Öyle ki en gelişmiş kamera sistemleri bile hareket kabiliyeti,görüş açısı ve görüş mesafesi ile sınırlıdır.Kusursuz görüş ve tam denetim istendiğinde arttırılması gereken kamera sayısı ve izleme maliyeti,insan gücünün yerini alamayacak kadar yükselmektedir.Bu aşamada belirli sayıda insan gücü,sabit kamera desteği ve devriye atan dronelar sorunun en optimum çözümü olarak görülebilir.

     Deltaş Özel Güvenlik Drone Destekli Özel Güvenlik Hizmetlerini Türkiye’nin her yerinde, ihtiyaç duyan bütün müşterilerine sunmaktadır.

     Ayrıntılı bilgi ve teklif için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tel: 0 232 446 04 60