Özel Güvenlik Görevlisi Adaylarına Nerelerden Ulaşılır?

Hem özel güvenlik şirketinizin hem de müşterilerinizin temsilcisi olacak özel güvenlik personellerinin özenle seçilmesi gerekir. Çalışacak personel bulma noktasında sıkıntıya düşülmesi durumunda nasıl bir yol izlenmeli?

Özel Güvenlik Eğitim Kurumları; Firmanızın bünyesinde kendi eğitim kurumu var ise oldukça şanslısınız. Çünkü ihtiyacınız olan personeli bulmak için personel havuzunuzda bekleyen onlarca aday var demektir. Fakat özel güvenlik eğitim kurumu olarak faaliyet göstermiyorsanız, özel güvenlik eğitim kurumları ile ortaklık kurabilir, iş ortaklığı yaratabilirsiniz. Beraber çalışacağınız özel güvenlik eğitim kurumları bünyelerindeki ihtiyacınız olan özel güvenlik personellerini size yönlendirebilirler. Bu aynı zamanda özel güvenlik eğitim kurumları için de karlı bir ortaklık anlamına gelir. Çünkü onlar da iş imkanı sağlama da diğer kurumların önüne geçebilirler.

Web Siteniz Yardımı ile: Eğer web sitenizde iş başvurusu alabileceğiniz bir bölüm yoksa büyük bir fırsatı kaçırıyorsunuz demektir. Web sitenize başvuru form kısmı ekleyerek 7/24 hiçbir çaba harcamadan personel başvurularını toplayabilir, ihtiyacınız olan personellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Kanallarınız Aracılığı ile: Özel güvenlik görevlisi bulmak için sosyal medyayı kullanmanın bir çok yolu var. En çok önerilen yöntem güvenlik görevlisi alımı için özel bir hesap yaratılmasıdır. Web sitenizde de açık pozisyonları eş zamanlı duyurarak koordineli bir çalışma yürütebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir