Biz Kimiz

Şirketimiz Özel Güvenlik sektörü içerisinde yasal düzenlemeden önceki dönemi de kapsayan deneyimi ile 2004 yılı Haziran ayında 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu‘ na uygun olarak yenilenerek hem özel güvenlik eğitim kurumu hem de özel güvenlik şirketi faaliyet izin belgelerini almış, son olarak da İzmir Valiliği tarafından verilen “Alarm Merkezi Kurma ve İzleme İzin Belgesini almaya hak kazanmıştır.

İzmir ve çevre iller öncelikli olmak üzere tüm Türkiye’de özel güvenlik faaliyetlerini sürdüren firmamız, hem eğitimli personellerimiz hem de deneyimli idari kadromuz ile güvenlik ihtiyaçlarınıza en doğru ve kesin çözümleri sunmaktadır. Deltaş Özel Güvenlik; sektöründe 16 yıllık deneyimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve en kaliteli hizmeti sağlamak prensibi ile hareket etmektedir.Güçlü ve oturmuş organizasyon yapımız sayesinde özel güvenlik hizmetlerini kusursuzlaştıran firmamız, ihtiyacınız olan hemen her yerde silahlı ve silahsız özel güvenlik hizmeti sunarak, güvende ve huzurlu kalmanızı sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Özel güvenlik sektörü içerisinde kişi ve kurumlar tarafından DELTAŞ markası ile  anılmak, sunmuş olduğumuz hizmetler ile müşterilerimizle aramızda güven bağı oluşturmak, hizmet kalitemizi, deneyimli ve sürekli kendini geliştiren özel güvenlik personellerimizle en üst seviyede  tutmak, profesyonel organizasyon yapımıza ve müşteri memnuniyetimize verdiğimiz önem sayesinde yeni başarılara imza atarak faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Misyonumuz

Kendini geliştirmek ve ufkunu genişletmek isteyen, hayatta iyi şeyler başarmak peşinde koşup işsiz kalmak istemeyen gençlerimize, konusunda uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz ve öğretmenlerimizin önderliğinde Özel güvenlik eğitim kurumumuzda eğitim vererek onları başarılı bir özel güvenlik görevlisi olarak yetiştirmek en önemli önceliklerimizden biridir. Öncelikli olarak eğitim verdiğimiz personellere projelerimizde iş imkanı sağlayarak, sunduğumuz hizmetin kalitesini mükemmelleştirmek en önemli önceliğimizdir.

Hizmet verdiğimiz sektörler hakkında sahip olduğumuz bilgileri sürekli güncel tutmanın, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayabilmek adına kritik önemde olduğunun farkındayız. Şirketimizin tüm çalışanlarına bu bilinci aşılamak ve sorunsuz hizmet ilkesini benimsetmek ise en önemli amacımızdır.  

Deltaş Özel Güvenliközel güvenlik sektöründe dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip eder ve bunları en etkin şekilde müşterilerinin hizmetine sunar.

Sizi daimi dostumuz  kılacak yegane şey ödün vermediğimiz “KALİTE” anlayışımız olacaktır.