Deltaş Özel Güvenlik A.Ş. olarak temel amacımız iş ortaklarımıza en kaliteli hizmeti vermek ile birlikte bünyemizdeki özel güvenlik eğitim kurumunda özel güvenlik sektörüne en nitelikli personelleri yetiştirmektir. 

Projelerimizde kendi kurumumuzda eğitim gören personelleri öncelikli olarak görevlendirmemizin sebebi ise verdiğimiz eğitimin kalitesinden ve personellerimizi tanımanın önemini bilmemizdir. 

16 yıldır alanlarında uzman eğitimcilerimiz, 5188 sayılı kanun çerçevesinde güncel mevzuata uygun şekilde teorik ve pratik eğitimleri verirlerken, kendi deneyimlerini de aktararak özel güvenlik adaylarımıza karşılaşabilecek olaylar karşısında bilgi aktarırlar. 

Özel güvenlik temel eğitimleri her dönem Deltaş Özel Güvenlik bünyesinde açılmaktadır. Silahlı temel eğitim süresi 120 saat, silahsız temel eğitim süresi ise 100 saattir. Özel güvenlik kurslarımıza devam mecburiyeti bulunmaktadır. Eğitim almak isteyen adayların taleplerine göre sabah ve akşam kursları düzenlemekteyiz.

Kurumumuz özel güvenlik görevlisi olmak isteyen kişilere uygun ödeme koşulları ve kredi kartlarına taksit imkanları sunmaktadır. Eğitimlerimize başvurmak ve bilgi almak için Özel Güvenlik Temel ve Yenileme Eğitimleri Ön Kayıt formunu doldurabilirsiniz. Eğitim sorumlularımız sizlere geri dönüş gerçekleştireceklerdir.