En İyi Özel Güvenlik Şirketi İle Nasıl Çalışabilirim ?

Özel Güvenlik Hizmetini sorunsuz almak isteyen bütün kişilerin kafasında ki ortak soru “En İyi Özel Güvenlik Şirketini Nasıl Seçebilirim?” dersek yanılmış olmayız herhâlde.

Özel Güvenlik Hizmeti alırken sorun yaşayan kişiler (Firmalar, fabrikalar, siteler, yöneticiler, kurumlar vb.) en iyi özel güvenlik şirketi arayışlarını devamlı sürdürmekteler. Tabii ki kaliteli bir özel güvenlik hizmeti almak için belli kriterler var. Bunları sizler için sıralayacak olursak;

  1-Özel Güvenlik Şirketinin Geçmişi

Eğer çalışacağınız özel güvenlik şirketi köklü bir geçmişe sahip ise işiniz kolaylaşıyor. Çünkü işinde uzman bir ekip sizleri bekliyor. Yıllara dayanan tecrübe ile sabit şirket belleği burada sizin sorunlarınıza önceden hazırlanmış hızlı çözümlerle karşınıza çıkıyor. Bizce ilk ve en önemli madde çalışacağınız özel güvenlik şirketinin geçmişi.

  2-Özel Güvenlik Şirketinin İnsan Kaynağı Yapısı ve Özel Güvenlik Eğitim Kurumuna Sahip Olması

Özel Güvenlik Hizmetlerinin temeli özel güvenlik personelleridir. İnsan kaynağı yapısı güçlü olmayan bir özel güvenlik şirketi müşterilerine asla kaliteli hizmet veremez. Bu konuda önemli bir ayrıntı kendi özel güvenlik eğitim kurumu olan özel güvenlik şirketlerinin tercih edilmesidir. Birincil insan kaynağına sahip özel güvenlik şirketleri, ilk başta personel yetiştiren şirketlerdir. En kaliteli ve işini hakkıyla yapabilecek personelleri bu şirketler önce kendi bünyelerinde değerlendirmek isteyeceklerdir. Çalıştıkları müşterilerine de bu personelleri ile hizmet verecekleri için herkes için faydalı ve kaliteli bir hizmet ve çalışma ortamı ortaya çıkacaktır.

Ayrıca Özel Güvenlik Eğitim Kurumuna sahip şirketler geniş insan kaynakları portföyleri sayesinde personel sıkıntısı yaşamazlar.

Özel Güvenlik Eğitim Kurumu bulunan özel güvenlik şirketleri ile çalışmak sizler için doğru tercih olacaktır.

   3-Özel Güvenlik Şirketinin Yerli Sermaye Olması

Türkiye’de hizmet veren bir çok yerli ve yabancı özel güvenlik şirketi bulunmaktadır. Yabancı firmalar Türkiye’de şubeleşerek yayılma politikası izleseler de, sıklıkla yaşadıkları idari personel değişiklikleri yüzünden müşterileri ile sorun yaşamaktadırlar. Ayrıca özel durumlarda (savaş, olağan üstü hal vb.) yerli firmalarla çalışmak her zaman daha avantajlı olacaktır.

Çalışan personellerinde yerli firmalara bağlılığı elbette daha fazla olacaktır. İyi bir yerli firma her zaman yabancı bir firmadan daha verimli özel güvenlik hizmeti almanızı sağlayacaktır.

4-Özel Güvenlik Şirketinin Kamu ve Özel Sektöre Aynı Anda Hizmet Vermesi

Özel Güvenlik Şirketlerinin müşteri portföyleri kendileri hakkında bize doğru bilgileri verir. Şöyle ki ne kadar çeşitli portföyleri varsa şirket bilinci dediğimiz yapısal refleksleri o kadar gelişmiş olacaktır.

Belki de en önemlisi  hem kamu hem de özel sektöre hizmet veren özel güvenlik şirketleri en kaliteli özel güvenlik hizmetini almak için doğru seçim olacaktır. Çünkü  yüksek kamu standartlarına uyumlu ve özel sektör hareket kabiliyetine sahip bir özel güvenlik şirketi sizlerin ihtiyacını tam anlamıyla karşılayacaktır.

Deltaş Özel Güvenlik yukarıda saydığımız bütün standartları fazlasıyla sağlamaktadır.

Unutmayın kaliteli özel güvenlik hizmeti için bizler bir telefon mesafede sizleri bekliyor olacağız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir